На базі коледжу викладачем циклової комісії з комп’ютерної інженерії Євгенієм Івановим був проведений майстер-клас для педагогічних працівників закладу, який мав на меті, в першу чергу, ознайомити викладачів з основними функціями Google Drive та його перевагами для спільної роботи з документами. По-друге, навчити створювати та редагувати документи в Google Drive, а також навчити спільній роботі над документами та управлінню правами доступу.
Оглянувши інтерфейс та розібравшись з можливостями Google Drive і різницею між особистим аккаунтом Google та корпоративним аккаунтом G Suite учасники заходу продовжили роботу щодо створення нових і завантаження існуючих документів в Google Drive, відкриття документів для редагування.
![](/media/foto/news/news_20230504_051.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230504_052.jpg)
Після отримання початкових навичок перейшли до створення спільних папок для роботи над документами, управління правами доступу до документів та роботи кількох користувачів над одним документом.
![](/media/foto/news/news_20230504_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230504_058.jpg)
Майстер-клас «Google-документи: спільна робота з онлайн-документами» дав учасникам необхідні знання та навички для ефективної співпраці в колективі та забезпечення швидкої та якісної обробки документів.
![](/media/foto/news/news_20230504_059.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230504_061.jpg)
Сподіваємося, що отримані знання та навички будуть корисними в професійній діяльності кожного з учасників даного заходу, а проведення подібних тренінгів – важливою необхідністю сьогодення.
Якщо ви бажаєте дізнатися більше про Google Drive та його можливості, рекомендуємо відвідати офіційний сайт підтримки користувачів Google:
Тетяна Романенко,
завідувач відділення економіки,
логістики та інформаційних систем