Студенти другого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» групи КН211 відвідали музейний комплекс ВП НУБіП «Ніжинський агротехнічний інститут» не тільки, щоб познайомитися з дійсно цікавою історією цього закладу освіти. Метою нашого візиту також було дізнатися, де ми зможемо продовжити навчання після закінчення коледжу.
Хоча частина навчальних занять і проходить у стінах інституту, оскільки наші заклади мають спільну матеріально-технічну базу, але інформація про вступ, факультети, життя студентів інституту була для нас дуже корисною. Великий інтерес викликала експозиція, присвячена Національному університету біоресурсів і природокористування України, 125 річницю якого ми відзначаємо цього року та структурним підрозділом якого є наш коледж.
![](/media/foto/news/news_20230519_014.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_016.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_018.jpg)
Екскурсовод Олександр Сидорович розповів про історію університету, його сьогодення, факультети та спеціальності. Ми впевнені, що вся почута інформація допоможе нам зробити правильний вибір стосовно подальшого навчання після отримання освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» в Ніжинському фаховому коледжі.
Валерія Коваль,
староста академічної групи КН211
![](/media/foto/news/news_20230519_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_024.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_022.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230519_029.jpg)