25 травня 2023 року в онлайн-форматі відбулося чергове засідання Обласної методичної секції заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Чернігівської області.
Відкрила засідання голова методичної секції Ірина Єщенко й ознайомила учасників із діяльністю психологічної служби у системі освіти, пріоритетними напрямками психологічного супроводу учасників освітнього процесу, а також побажала учасникам заходу успіхів, терпіння, миру і віри в перемогу України.
![](/media/foto/news/news_20230525_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230525_025.jpg)
Любов Лук’яненко, практичний психолог ВСП «ФКТКТ НУ «Чернігівська політехніка», поділилася з учасниками засідання власним досвідом щодо зняття психоемоційного напруження в стресовому стані, а також проблемами та способами їх розв’язання в ВСП «ФКТКТ НУ «Чернігівська політехніка».
![](/media/foto/news/news_20230525_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230525_027.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230525_028.jpg)
Про випробування, які випали на долю викладацького та студентського колективів КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької» на початку повномасштабної війни, та потужний волонтерський рух у закладі розповіла Ольга Березинець, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв ім. М.Заньковецької».
![](/media/foto/news/news_20230525_029.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230525_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230525_031.jpg)
Заключним етапом засідання було підведення підсумків роботи заступників директорів з виховної роботи за 2022-2023 навчальний рік, а також обговорення пропозицій щодо планування роботи ОМС на наступний навчальний рік.
Ганна Ковтун,
культорганізатор коледжу