З метою виховання у студентської молоді патріотизму, любові до України, поваги до національних цінностей українського народу та формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я здобувачів освіти 31 травня викладачем дисципліни «Захист України» Миколою Стрикуном було проведено військово-патріотичний захід «Слава Україні! Героям Слава!».
![](/media/foto/news/news_20230601_004.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_010.jpg)
Програма змагань проходила в п’ять етапів: стройова підготовка, прикладна фізична підготовка, тактична медицина, вогнева та топографічна підготовка, кожен з яких, в свою чергу, складався з декількох видів змагань.
![](/media/foto/news/news_20230601_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_015.jpg)
Учасники змагань – команди груп першого курсу, показали гарні результати з різних видів як військової, так і фізичної підготовки, проте відразу визначилися команди лідерів.
![](/media/foto/news/news_20230601_020.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_023.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_032.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_033.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_039.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_042.jpg)
У запеклій боротьбі місця розподілилися наступним чином:
І місце посіла команда (взвод) групи МН222;
ІІ місце – команда (взвод) групи МН221;
ІІІ місце – команда (взвод) групи ПН221.
В індивідуальному заліку з вогневої підготовки (розбирання та збирання автомату Калашникова, розбирання та збирання пістолету Макарова, комплектування магазину набоями і стрільба з пневматичної зброї) І місце посів студент груп МН222 Константиненко Артем, кращим командиром взводу визнано Ізбенко Анастасію (група ПН221).
![](/media/foto/news/news_20230601_065.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_054.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_056.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_058.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_060.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_062.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_064.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_078.jpg)
Дякуємо організаторам, учасникам і вболівальникам за чудовий захід та неймовірні емоції!
Вітаємо всіх переможців і учасників заходу!
Бажаємо незламного духу, мужності та
нових яскравих перемог!
![](/media/foto/news/news_20230601_066.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_067.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_068.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_069.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_070.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_071.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_072.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_073.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_074.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_075.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_076.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230601_077.jpg)