13 червня 2023 року Екзаменаційна комісія провела атестацію студентів ІІІ курсу відділення економіки, логістики та інформаційних систем спеціальності 071 Облік і оподаткування у змішаному форматі відповідно до затвердженого розкладу.
До складу екзаменаційної комісії увійшли: голова Оксана Ганяйло – доцент кафедри обліку та оподаткування НУБіП України; члени комісії: Ірина Терещенко – викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін, Людмила Федоренко - викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін; секретар комісії: Ольга Юрош.
Робота членів Екзаменаційної комісії здійснювалась в очному режимі, окрім голови Оксани Ганяйло, яка керувала роботою комісії дистанційно за допомогою інформаційно-комунікативних технологій на платформі Zoom.
![](/media/foto/news/news_20230614_011.jpg)
Засідання екзаменаційної комісії розпочалося зі вступного слова голови ЕК до студентів та членів комісії та побажання здобувачам освіти успішно скласти кваліфікаційний іспит.
![](/media/foto/news/news_20230614_002.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230614_004.jpg)
Студенти продемонстрували належний рівень фахової підготовки та вміння застосовувати набуті компетентності при виконанні різних типів завдань. На завершення кваліфікаційного іспиту головою комісії Оксаною Ганяйло були оголошені результати виконання студентами завдань, а також зазначено, що завдяки злагодженим діям всіх членів комісії кваліфікаційний іспит був організований та проведений належним чином.
![](/media/foto/news/news_20230614_006.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230614_008.jpg)
Комісія привітала студентів з успішним складанням кваліфікаційного іспиту і присвоєнням кваліфікації фахового молодшого бакалавра з обліку і оподаткування та побажала плідної професійної діяльності, успіхів на професійній ниві!
Тетяна Романенко,
голова циклової комісії
спеціальних економічних дисциплін