З 13 по 16 червня 2023 року відбувся захист дипломних проєктів студентами спеціальності 208 «Агроінженерія» освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» та освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр», підготовка яких здійснюється за денною та заочною формами навчання.
Для захисту дипломних проєктів у студентів було створено Екзаменаційну комісію в складі голови комісії Віктора Мартишка, кандидата технічних наук, доцента кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки імені академіка П.М. Василенка НУБіП України, та членів комісії – викладачів технічних дисциплін циклової комісії з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін ВСП «Ніжинський ФК НУБіП України» Андрія Дворника та Любові Дяченко і секретаря комісії Ірини Скальницької.
![](/media/foto/news/news_20230619_001.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_003.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_005.jpg)
Під час захисту дипломних проєктів студенти переконливо, логічно та наочно презентували результати своїх досліджень, обізнано відповідали на запитання членів комісії, показали високий рівень як теоретичних знань, так і практичних умінь та навичок, здобутих під час навчання у коледжі.
![](/media/foto/news/news_20230619_017.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_019.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_031.jpg)
Комісія отримала приємні враження, адже кожен із студентів продемонстрував свою відповідальність, сумлінність та прагнення до вдосконалення.
![](/media/foto/news/news_20230619_007.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_013.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_015.jpg)
Вітаємо випускників з успішним захистом дипломних проектів і бажаємо, щоб знання та практичний досвід, здобуті у коледжі, стали надійним фундаментом для подальшого професійного росту!
![](/media/foto/news/news_20230619_026.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_028.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_030.jpg)
![](/media/foto/news/news_20230619_024.jpg)
Любов Дяченко,
член Екзаменаційної комісії