КОНКУРС-ГРА ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

       15 листопада 2023 року студентська рада Ніжинського фахового коледжу НУБіП України організувала для студентів перших-четвертих курсів  інтелектуальну конкурс-гру до Міжнародного дня студента.
       Метою проведеного заходу було бажання продемонструвати цікаву форму роботи зі студентами, ознайомити їх з можливостями гри, сприяти розвитку розумових якостей.
       Участь у грі брало понад 20 студентів – представників різних курсів та спеціальностей, яких було поділено на 3 команди: сині, жовті та помаранчеві.
       Для розвитку кмітливості, ерудованості, а також виявлення інтересу до навчання та навколишнього світу було охоплено різні тематики.
       Конкурс складався з шести раундів, які включали різні теми, а саме: відгадати письменників по асоціації, розв’язати математичні ребуси, відгадати загадки та скласти історичні пазли. Теми були підібрані таким чином, щоб учасники гри згадали раніше вивчений матеріал та закріпили отримані знання.
       За кожну правильну відповідь команди отримували бали, тож за результатами гри на першому місці опинилися помаранчеві; на другому місці –команда червоних; на третьому місці – сині.

       Отже, конкурс-гра стала чудовою нагодою для студентів проявити свої знання та дізнатися для себе щось нове. Сподіваємося, що подібні заходи також спонукатимуть студентів до навчання та дослідження навколишнього світу.
       Дякуємо усім, хто взяв активну участь у заході!
 
Анна Шостка,
голова студентської ради коледжу

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: nfk_nubip_vstup@ukr.net

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС

 

111 111 111 111 111 111