26 лютого в Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України пройшли змагання з волейболу, в яких взяли участь збірні команди усіх спеціальностей закладу.
Згідно з програмою змагань було проведено 10 ігор, в яких змагалися п’ять команд. Звичайно, кожна команда прагнула перемоги, тому студенти намагалися максимально проявити стійкість духу, свою згуртованість, отримуючи від ігор велике задоволення.
В напруженій боротьбі місця між учасниками розподілились наступним чином:
I місце посіла збірна команда спеціальності «Облік і оподаткування», склад команди: Євангеліна Брик, Дарина Король, Олександр Швачко (група ОН231), Діана Сидоренко (група ОН221), Дар’я Коломійченко, Ірина Сахарова, Наталія Харчевська (група ОН211);
II місце – збірна команда спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)», склад команди: Маргарита Улянченко (група ПН231), Ольга Глушняк, Анастасія Ізбенко, Артем Ковальчук, Артем Кузютін, Денис Соловецький, Богдан Швидун, Максим Фесенко (група ПН221);
III місце – збірна команда спеціальності «Електроенергетика, електротехніка, та електромеханіка», склад команди: Богдан Дяченко, Максим Левченко (група ЕН232), Дмитро Бакулін, Сергій Золотарьов, Владислав Руденко (група ЕН221), Владислав Безкоровайний, Іван Кирієнко, Володимир Марченко, Андрій Ткаченко (група ЕН211);
IV місце – збірна команда спеціальності «Агроінженерія», склад команди: Захар Литовченко, Дмитрій Островецький, Кіріл Охріменко, Андрій Сусло (група МН222), Назар Колібаба, Владислав Леоненко, Олександр Шелемба, Денис Якименко (група МН211);
V місце – збірна команда спеціальності «Комп’ютерна інженерія», склад команди: Дмитро Березюк, Владислав Кулик, Олександр Литовка (група КН221), Богдан Мартиненко, Ярослав Лисаченко, Олег Кубрак, Назарій Чмелик (група КН211).
![](/media/foto/news2024/news_20240227_022.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240227_024.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240227_026.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240227_029.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240227_030.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240227_032.jpg)
Переможців та призерів змагань солодкими призами, дипломами та перехідним кубком нагородив голова Громадської організації «Прометей» Павло Марущак.
Світлана Чередник,
викладач циклової комісії з фізичного виховання