Вивчення історії України студентами першого курсу вимагає відповідального ставлення для розуміння минулого нашої держави та успішного складання Національного мультипредметного тесту. Тема «Україна в роки Другої світової війни» є однією з головних у навчальній програмі. Для успішного засвоєння навчального матеріалу студенти груп МН231, МН232, МН233, АН231, ПН231, ОН231 відвідали кімнату-музей Другої світової війни нашого закладу освіти.
Під час заняття-екскурсії здобувачі освіти не тільки споглядали представлені інформаційні стенди, узагальнювали вивчене, але й мали змогу відчути на дотик предмети періоду Другої світової війни, що було цікаво, пізнавально та корисно для глибшого засвоєння матеріалу.
![](/media/foto/news2024/news_20240606_002.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_004.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_006.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_008.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_010.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_012.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_014.jpg)
![](/media/foto/news2024/news_20240606_015.jpg)
Володимир Шевченко,
викладач дисципліни «Історія України»