ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З ФУТЗАЛУ
Підведено підсумки першості коледжу з футзалу серед студентів І-ІІІ курсів. Змагання проходили протягом квітня місяця і були присвячені 120 річниці НУБіП України. В турнірі брали участь 14 команд, які в напруженій боротьбі змагалися за перехідний Кубок Ніжинського агротехнічного коледжу.
![](/media/foto/news/news_20180508_005.jpg)
У грі між командами груп КН151 та МН161 почесне ІІІ місце виборола команда студентів ІІ курсу спеціальності «Агроінженерія».
У фінальному поєдинку між командами груп АН161 та КН171 доля переможця вирішувалася по пенальті (5:3), тому що основний час гри закінчився з рахунком 2:2. На цей раз удача була на стороні студентів ІІ курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
![](/media/foto/news/news_20180508_008.jpg)
Команди-призери турніру:
І місце – команда групи АН161;
ІІ місце – команда групи КН171;
ІІІ місце – команда групи МН161.
Усі переможці й призери змагань за підтримки Громадської організації «СК «Прометей»були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Усім бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу,
подальших перемог!
Юрій Булавенко, керівник фізичного виховання
![](/media/foto/news/news_20180508_011.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180508_014.jpg)