У НІЖИНСЬКОМУ АГРОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА
ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ У СТУДЕНТИ
Сьогодні в коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня Знань та посвяти першокурсників у студенти.
Шанованими гостями свята були голова Ніжинської районної державної адміністрації В’ячеслав Івашин і голова Ніжинської районної ради Олег Бузун.
![](/media/foto/news/news_20180904_003.jpg)
З вітальним словом до першокурсників, їхніх батьків, викладацького колективу та всіх присутніх звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка побажала першокурсникам успіхів на новій стежині, всім здоров´я, миру, злагоди; розповіла про традиції, що вже склалися за короткий період існування навчального закладу.
![](/media/foto/news/news_20180904_006.jpg)
Під час заходу було відзначено кращих співробітників та студентів коледжу: Почесними грамотами Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – заступника директора з виховної роботи Наталію Шевченко, завідувача відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тетяну Романенко, провідного інженера Руслана Кубрака; Почесними грамотами Ніжинської районної державної адміністрації – завідувача відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександра Ландика, голову циклової комісії технічного сервісу та експлуатації машин і обладнання Олександра Кириченка; Грамотами Ніжинської районної ради – викладача циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Тетяну Колесник, викладача циклової комісії фізичного виховання Світлану Чередник; Грамотами ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» – викладача циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Ірину Демченко, викладача циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Наталію Петриченко; Подякою ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний коледж» – лаборанта Олександру Соколову; Свідоцтвами про занесення до Галереї Шани – голову циклової комісії фізичного виховання Юрія Булавенка, викладача циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Петра Дейкуна, викладача циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Ольгу Кислу, голову циклової комісії обслуговування комп’ютерних систем і мереж Оксану Кулик, методиста навчально-методичного підрозділу Наталію Лавську, слюсаря-сантехніка Володимира Реку, викладача циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Ірину Савченко, заступника головного бухгалтера Ніну Супрун, завідувача канцелярії Марину Шостку, старшого інспектора з кадрів Ольгу Юрош, студентів Олександра Багмута, Наталію Ікальчик, Юлію Проценко, Данііла Савченка, Павла Саченка, Олександра Шостака, Віктора Тарасенка, Богдана Шарого, Дмитра Шкаєва, Олександра Скалозуба.
![](/media/foto/news/news_20180904_011.jpg)
Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентами нові горизонти пізнання себе і світу, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
![](/media/foto/news/news_20180904_024.jpg)
То ж ще раз зі святом, наші любі першокурсники! Наснаги вам, мудрості, терпіння, віри, любові та мирного неба над головою!
Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи
![](/media/foto/news/news_20180904_015.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180904_009.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180904_018.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180904_021.jpg)
![](/media/foto/news/news_20180904_027.jpg)