СУПЕРКУБОК З БАСКЕТБОЛУ

12 грудня в коледжі відбулася гра за суперкубок з баскетболу серед збірної команди викладачів (капітан команди – Ландик Олександр) та переможниці змагань серед студентів І-IV курсів – команди групи АН161 (капітан – Багмут Олександр).
       Гра складалася з двох періодів по 15 хвилин. Баскетбольний поєдинок ввесь час тримав у напрузі вболівальників, оскільки рахунок  був рівним і тільки на останній секунді, разом з сиреною про завершення матчу, Плакса Дмитро виконав вирішальний кидок і приніс перемогу своїй команді.  Отже, з рахунком  22:20 перемогу святкували студенти.
Вітаємо абсолютних чемпіонів коледжу з баскетболу: Багмута Олександра, Галушку Костянтина, Ганзюка Владислава, Плаксу Дмитра, Шлагана Сергія.

Дякуємо за достойне представлення викладацького складу Булавенку Юрію, Залозному Роману, Ландику Олександру, Марущаку Павлу, Сахну Володимиру й головному судді змагань Кузьміну Віктору та його помічникам Балабі Максиму, Брацюну Олександру, Ситнику Максиму.