Засідання ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Чернігівської області

       20 грудня 2018 року на базі Ніжинського медичного коледжу Чернігівської обласної ради проведено засідання Ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Чернігівської області.

       Засідання відкрила та виступила з доповіддю на тему: «Формування професійної свідомості майбутнього фахівця шляхом вивчення історії навчального закладу» директор Ніжинського медичного коледжу Дуднік С.О.
       Досвідом роботи щодо особливостей надання робітничих професій у ЗВО І-ІІ рівнів акредитації поділилася заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи Чернігівського кооперативного коледжу Минько О.Л.
Радченко В.М., голова Ради директорів ЗВО І-ІІ р.а. Чернігівської області, проаналізував підписаний 14 жовтня 2018 року представниками МОН, Першим заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, головою підкомітету з питань вищої освіти Співаковським О.В. та народним депутатом України Марченком О.О.            Меморандум про взаєморозуміння щодо перспективних шляхів законодавчого врегулювання розвитку післяшкільної неуніверситетської освіти в Україні. Також керівники коледжів були ознайомлені з результатами роботи робочої групи, що працює над розробкою єдиного узгодженого проекту Закону «Про фахову передвищу освіту».

       Віктор Миколайович повідомив результати обласних етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

       Під час дискусії на засіданні були обговорені питання про державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне оцінювання та шляхи вирішення проблеми булінгу серед студентів.
За матеріалами сайту Ніжинського медичного коледжу http://nmedcol.com.ua

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

Тел: +38 (04631) 7-51-34
E-mail: natims@i.ua

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, 26

ел: +38 (04631) 7-51-36
E-mail: natims@i.ua

 

111111